Prosinec 2009

Cože? Blog? Co to je?! A jó, už vím...

21. prosince 2009 v 22:41 | hulla:) |  Píšu...

Jo. Není se co učit, tak zewlím na notebooku. (Ne,že bych se nějak přehnaně učila a ne že bych běžně nezewlila na notebooku). Teď ale můžu OFICIALNĚ.
Samozřejmě, že nám náš úžasný, skvělý, všemi milovaný pan ředitel nedal ty 2 blbé dny volna. No nicméně se zítra neučíme a proto momentálně sedím u počítače a píšu článek na blog, na který jsem už aspoň 125x zapomněla.
Normálně bych se asi touto dobou "učila" do přírodopisu-je to hajzl, vyvolal by mě, do dějepisu-zkoušená jsem byla jen jednou. Ale ne-ne, já nemusím, já už ho vidím!!

Ve vaně mi plave kapr. Jaké to štěstí... Poslední roky jsme měli kapra od nějakého chlápka který je lovil, zabil a bylo vše ok... Nemusela jsem přihlížet vraždění nevinných kapříků a mohla jsem v klidu spát... Teď ale nemůžu... Toho chlápka totiž před půl rokem vylovili z Moravy...
No a tím pádem nám nemá kdo ulovit a hlavně zabít kapra... Takže teď mi ve vaně plave chudera ryba a já se nemám kde koupat... Navíc mám, nevím proč, nějaký odpor k rybám... BOJÍM SE CHODIT DO KOUPELNY!!! Ale stejně, jestli se otec opováží tu rybu zabít, tak ho normálně... vydědím!! :D Jak k tomu chudák Alfons přijde?!? Ano, pojmenovala jsem ho (ji)...